تاریخ انتشار: 30دي1394|19:40

| کد خبر: 88009

سارقان به عنف را شناسايي کنيد

وکیل ملت: پليس آگاهي استان با انتشار تصاوير سارقان به عنف در پوشش مسافرکش از شهروندان خواست چنانچه با اين شيوه و يا از سوي اين افراد مورد سرقت قرار گرفته اند جهت شناسايي متهمان و طرح شکايت به پليس آگاهي مراجعه کنند. 

سرهنگ "حميد رضا گل صباحي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: در پي وقوع سرقت هاي به عنف همراه با تهديد و آزار و اذيت ، در پوشش مسافرکش در سطح مناطق مختلف استان البرز از سوي سرنشينان يک دستگاه خودروي پرايد اقدامات ويژه فني و اطلاعاتي ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي به منظور شناسايي سارقان آغاز شد .

وي افزود : ماموران در ابتداي تحقيقات خود با بررسي صحنه سرقت ها و بهره گيري از اطلاعات فني و تخصصي ، موفق به شناسايي هويت دو نفر از سارقان به نام هاي "شاهين" و "وحيد" شدند .

سرهنگ گل صباحي بيان داشت : ماموران در ادامه با انجام تحقيقات گسترده ميداني طي چند هفته گذشته ، مخفيگاه نامبردگان را در شهرستان ساوجبلاغ و رباط کريم شناسايي و با تعقيب و مراقبت هاي شبانه روزي ، با هماهنگي مقام قضائي متهمان طي دو عمليات ويژه پليسي دستگير و از آنها يک دستگاه خودروي پرايد ، تعدادي قمه و چاقو کشف شد.

وي گفت : متهمان در بازجويي ماموران به جرم خود مبني بر آدم ربايي و20 فقره سرقت مسلحانه توآم با آزار و اذيت در پوشش مسافرکش اعتراف کردند .

سرهنگ گل صباحي در خصوص شيوه و شگرد سرقت ها اظهار داشت : متهمان در  قالب اکيپ هاي دو نفره با استفاده از تاريکي شب و سوار بر يک دستگاه خودرو پرايد در پوشش مسافر کش با سوار کردن مسافر از مبادي مختلف شهرستان هاي کرج ، ساوجبلاغ و فرديس به مقاصد مختلف ، در استان البرز پس از طي کردن مسافتي در يک فرصت مناسب مسير حرکت خود را تغيير داده و با استفاده از سلاح سرد با توسل به زور و تهديد ، اموال با ارزش آنها را سرقت و پس از برداشت وجوه موجود در کارت هاي بانکي طعمه هاي خود ، با بستن چشم و دست آنها ، در مناطق خلوت شهر رها و متواري مي شدند .

رئيس پليس آگاهي استان البرز گفت: با توجه به احتمال سرقت از سوي اعضاي باند سارقان به عنف ، بازپرس شعبه 6 دادسراي امور جنايي شهرستان کرج ، دستور چاپ عکس بدون پوشش متهمان را در رسانه هاي جمعي صادر کرد، بنابراين از شهرونداني که به اين شيوه و يا توسط اين افراد مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست مي شود تا جهت پيگيري شکايت خود به اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان واقع در ميدان طالقاني کرج مراجعه کنند .

 

کلید واژه ها سارقان - عنف - شناسایی
دسته بندی اخبار داغ ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top