تاریخ انتشار: 1بهمن1394|11:20

| کد خبر: 88262
رئیس ستاد انتخابات کشور تاکید کرد:

ضرورت رعایت حق الناس در حفاظت از آرای مردم

وکیل ملت: محمدحسین مقیمی گفت: از ساعت 8 صبح تا پایان وقت برگزاری انتخابات سعی می کنیم در تمام حوزه ها آرامش برقرار باشد و با آرامش کارها را پیش ببریم.

به گزاروکیل ملت ، محمدحسین مقیمی رئیس ستاد انتخابات کشور روز پنجشنبه در دومین روز از دومین همایش استانداران و فرمانداران سراسر کشور افزود: روز هفتم اسفند روز پر کاری است و از قبل باید مهیای آن شد و افرادی باید سر کار گمارده شوند که کارها را به خوبی پیش ببرند.

وی با تاکید بر ضرورت برقراری ارتباط با ستاد انتخاباتی داوطلبان گفت: در این ارتباط بایدها و نبایدها را باید به آنها بگوییم و دقت ویژه ای در تعیین نمایندگان داوطلبان در پای صندوق های رای داشته باشیم و اینها را به روز آخر نگذاریم.   مقیمی افزود: همه باید تلاش کنیم که نمایندگان داوطلبان حضور فعال داشته باشند تا کارها به خوبی پیش رود چرا که این حضور به سالم و خوب برگزار شدن انتخابات و نیز حضور داوطلبان بسیار کمک می کند.   وی همچنین با اشاره به صندوق های سیار در انتخابات اظهار داشت: در مورد این صندوق ها از وسیله ای استفاده شود که نمایندگان در همان خودرویی باشند که صندوق های رای در آن قرار دارد.   رئیس ستاد انتخابات کشور اضافه کرد: از ساعت 8 صبح تا پایان وقت برگزاری انتخابات سعی می کنیم در تمام حوزه ها آرامش برقرار باشد و با آرامش کارها را پیش ببریم.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top