تاریخ انتشار: 2بهمن1394|23:52

| کد خبر: 88972

شهرداری تهران با قمه کشی رفع سد معبر می کند

وکیل ملت: دیروز: روبروی شعبان از استخوان های کله و پاچه تپه ای درست شده بود و آب کش دار و غلیط تیلیت آن از گوشه های لبش می چکید . گاهی دست به موهای فرخورده اش می کشید . در میانه غذایی که به زور در معده اش جا کرده بود با نفس های عمیق جایی برای لقمه بعدی باز می کرد که موضوع خوشایندش نیامد و ... هر موجود زنده ای حتی گربه های روی دیوار را کتک زد ! درختها را شکست و فریاد زد " من شعبون استخونی ام ، نبود نفس کش"!!!!

امروز : تهرانسر شامگاه امروز شاهد صحنه ای از چاقو کشی برای ارعاب کاسب هایی بود که خوشایند ماموران سد معبر شهرداری نبودند . به حق یا ناحق آنها در کنار خیابان بساط کرده بودند و در تعریف ماموران سد معبر شهرداری منطقه 21 معبر عمومی را سد کرده بودند. ماموران شهرداری با لباس فرم وارد صحنه شدند و د رکنار ترس و وحشت هیکل های ورزشی و تازه از باشگاه بدنسازی آمده خود ، عربده کشی کردند و وقتی مقاومت دست فروشان را دیدند دست به چاقو شدند! فحاشی رکیک به شهروندان و تهدید آنها گویا حربه شعبانی آنها برای رفع سد معبر بود  که البته حتی گربه های روی دیوار هم ترسیدند چه رسد به پیرمرد دست فروش و جوانی که از ترس جای چای مصنوعی خود را کنار بساطش در لحظه ای گم کرد ... . امروز سالها از حکومت اراذلی مانند شعبان استخوانی می گذرد و اصلا انقلاب کردیم که سایه امنیت قانون بر مردم حاکم شود نه تهدید! قطعا نمی توان تعمیم داد و کار درستی هم نیست که این گروه از ماموران سد معبر شهرداری 21 را به همه ماموران شهرداری ها عمومیت داد اما تصویر و وحشت حاکم بر تهرانسر در شامگاه امروز ،  تصویر خوشایندی در قاب نهاد مردمی شهرداری نبود که حقوق همین ماموران را از عوارض و مالیات و سرمایه عمومی شهروندان پرداخت می کند !
معضل سد معبر مشکلی نیست که بتوان آن را با چاقو کشی و فحش به نوامیس مردم در انظار عمومی رفع کرد . این مشکل ریشه در موارد زیادی از جمله فاصله های طبقات اقتصادی مردم ، بیکاری بخش اعظم شهروندان و گراف ها و شکافهای اقتصادی دارد که جای بحث آن در اینجا نیست. بی شک رفع این مشکل از بین بردن اموال این قشر ضعیف با لگد مال کردن ودر جوی آب ریختن یا فحش رکیک دادن و چاقو از جیب مامور شهرداری درآوردن نیست!
فردا : تصویر فردا در بی تدبیری برخی مدیران اجرایی از جمله شهرداری های برخی مناطق چندان سفید به نظر نمی رسد و در هاله ای از خاکستر بی تدبیری، سیاه به نظر می رسد . مردم باید به ماموران شهرداری و هر فردی که به نوعی به ادارات دولتی و نیمه دولتی منتسب هستند اعتماد داشته باشند نه اینکه برای آنها از روی خشونت و رفتارشان نام انتخاب کنند. برخی از مناطق شهرداری ماموران رفع سد معبر نامهایی باتوجه به عملکرد خود دارند ! علی دو کیلویی! سعید 50 تومنی و ...

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top