به گزارش وکیل ملت ، به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، علیرضا جمشیدی نظام‌نامه تدوین برنامه راهبردی این سازمان را ابلاغ کرد.

این نظام نامه در دوازده ماده و در دو سطح میان مدت (پنج ساله) و بلند مدت (ده ساله) و به منظور ساماندهی برنامه های راهبردی و عملیاتی سازمان تنظیم و تدوین و به معاونین و مدیران کل ستادی و اجرایی ابلاغ شد.

حاکمیت تفکرد راهبردی و استقرار و تقویت نظام برنامه ریزی در سازمان، هماهنگی و یکپارچه سازی نظام مند برنامه های میان مدت و بلند مدت، ایجاد هم افزایی مبتنی بر تعامل عملکردی تمامی واحدهای سازمان منطبق با برنامه ، برقراری تعامل میان نظام برنامه ریزی ، اجرایی ، کنترل و مدیریت عملکرد و هوشمند سازی سازمان در مقابل تاثیرات محیط داخلی و خارجی و افزایش قدرت انطباق برای تحقق اهداف برنامه ریزی شده از اهداف این نظام نامه است.

در این نظام نامه ماموریت ها، ارزشها ، چشم انداز، راهبردها و شاخص ها آن از جمله برنامه های بلند مدت بر شمرده شده است.

در این نظام نامه تدوین برنامه راهبردهای سازمان تعزیرات حکومتی در خصوص برنامه های عملیاتی و تحقق آن و همچنین به منظور برنامه ریزی و راهبردی و عملیاتی در حوزه نظام برنامه ریزی چهار کمیته تخصصی مطالعات و پیشگیری ، حقوقی و دادرسی، منابع انسانی و اداری و استاندارد سازی و فن آوری تعریف شده اند.

دسته بندی حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top