سامانه پاسخگوی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد/پیگیری آنلاین مکاتبات با دانشگاه آزاد اسلامی

وکیل ملت: مدیرکل اجرایی حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی از راه اندازی سامانه پاسخگوی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور رفاه حال مراجعین و پاسخگویی آنلاین به مراجعان این دانشگاه خبر داد.

تاریخ انتشار: 7بهمن1394|13:06

سامانه پاسخگوی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد/پیگیری آنلاین مکاتبات با دانشگاه آزاد اسلامی
| کد خبر: 91815

مهندس بهزاد نخکوب مدیرکل اجرایی حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص راه اندازی سامانه پاسخگو(پیگیری مکاتبات) دانشگاه آزاد اسلامی که به تازگی بر روی سایت سازمان مرکزی این دانشگاه قرار گرفته است، گفت: با توجه به جامعه گسترده مخاطبین دانشگاه آزاداسلامی و لزوم تکریم ارباب رجوع و بر اساس بند 7 صورتجلسه 135 هیات رییسه دانشگاه مقرر شد، تا سامانه ای به منظور پیگیری مکاتبات مراجعین و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شود.

وی با بیان اینکه هدف از راه اندازی این سامانه تکریم ارباب رجوع است، ادامه داد: در مرحله اول این برنامه، سامانه ای با همکاری مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی بمنظور پیگیری مکاتبات راه اندازی و در سایت این دانشگاه به آدرس http://pasokhgoo.iau.ir قرار گرفت.

وی به نحوه پیگیری مکاتبات در این سامانه اشاره کرد و گفت: مراجعین پس از ثبت نام در دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی و دریافت کد رهکیری می توانند با مراجعه به این سامانه روند ارجاع نامه مربوطه به بخش های مختلف را پیگیری کنند.

نخکوب با اشاره به اهداف راه اندازی سامانه پاسخگو، گفت: از اهداف راه اندازی این سامانه می توان به تکریم ارباب رجوع، جلوگیری از رفت و آمدهای غیر ضروری مراجعین، پاسخگویی به روز، کارآمد و 24 ساعته اشاره کرد.

مدیرکل اجرایی حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه در نظر داریم کلیه خدمات مربوط به جامعه مخاطبین دانشگاه آزاد اسلامی را در این سامانه قرار دهیم، افزود: در گام های بعدی راه اندازی سرویس پاسخگویی از طریق پیامک و پاسخگویی تلفن گویا(VOIP) را نیز در دست اجرا داریم.

 

دسته بندی خبر روز , آموزش حقوقی ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top