اختصاص وام قرض الحسنه راه اندازی کارگاه های کار دانشجویی

وکیل ملت: صندوق رفاه دانشجویان به منظور راه اندازی کارگاه دانشجویی، به تعداد محدودی از متقاضیان مراکز دانشگاه فنی و حرفه ای، تسهیلات قرض الحسنه بلندمدت ارایه می دهد.

تاریخ انتشار: 11بهمن1394|00:35

اختصاص وام قرض الحسنه راه اندازی کارگاه های کار دانشجویی
| کد خبر: 93441

به گزارش وکیل ملت از صندوق رفاه دانشجویان، این صندوق در نظر دارد، به منظور راه اندازی کارگاه های کار دانشجویی (تولید محور) در مراکز تابعه به تعداد محدودی از متقاضیان مراکز، وام قرض الحسنه بلندمدت تخصیص دهد.
با توجه به محدودیت زمانی و اعتباری، مراکز متقاضی دریافت تسهیلات مذکور،موظفند نسبت به ارائه طرح با دلایل توجیهی و اقتصادی حداکثر تا پایان وقت اداری امروز ( شنبه 10 بهمن 94) اقدام کنند.
عینیت بخشی به شعار دانشگاه نسل سوم و پیاده سازی الگوی عینی در جامعه دانشگاهی ، ایجاد بستر مناسب برای دانشجویان به منظور کسب تجربه مهارتی دانشجویان و ارتقاء آمادگی لازم حرفه ای در عرصه کار، تولید و اشتغال، خودکفایی و خوداتکایی در تأمین تجهیزات و اقلام مورد نیاز در مراکز آموزشی و توسعه فرهنگ حمایت از کالاها و خدمات داخلی از اهداف این تسهیلات است.
اعطای تسهیلات به مراکز با عنایت به سقف اعتباری درآمد اختصاصی، ظرفیت، توانمندی مرکز حداکثر تا سقف یک میلیارد ریال با بازپرداخت 60 ماهه به صورت قرض الحسنه انجام می شود.
طرح توجیهی اقتصادی مراکز در کمیته تخصصی صندوق قرض الحسنه و صندوق رفاه مورد بررسی قرار می گیرد و برای حائزین شرایط مجوز وام صادر می شود.
اولویت تخصیص وام مذکور با مراکزی است که نسبت به ارائه طرح های عملیاتی و متناسب با تأمین محصول مورد نیاز بازار کار با در نظر گرفتن میزان جذب و مشارکت فعال دانشجویان مستعد به گونه ای که هدایت صحیح منابع و تحقق اشتغال را در برداشته باشند است.

دسته بندی خبر روز , آموزش حقوقی ,
منبع خبر ایرنا
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top