وزیر اطلاعات :با متخلفین برخورد شدید قانونی خواهد شد

تهیه 5 میلیون CD اهانت آمیز برای انتخابات

وکیل ملت: وزیر اطلاعات گفت: ما اطلاع داریم که چه تعداد سی‌دی غیراخلاقی انتخاباتی از سوی چه کسانی عرضه می‌شوند. ما می‌دانیم فقط برای تهمت زدن و افترا از سوی برخی افراد در یک مورد بالغ بر 5 میلیون سی‌دی‌ غیرواقعی و سرشار از تهمت و افترا تهیه شده تا در دوران انتخابات توزیع شود و این یک هشدار است و با متخلفین برخورد شدید قانونی خواهد شد.

تاریخ انتشار: 13بهمن1394|10:02

تهیه 5 میلیون CD اهانت آمیز برای انتخابات
| کد خبر: 94860

وزیر اطلاعات گفت: هنر امام راحل انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و از توطئه‌های دشمنان حفظ کرد.

سیدمحمود علوی در جمع مردم اسلام‌شهر در مسجد المهدی (عج) اظهار کرد: هنر امام راحل انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و پس از آن همه آشوب و فتنه و توطئه‌های مختلف با حمایت‌های مردم و با تشکیل کمیته سپاه پاسداران و بسیج انقلاب شکوهمند اسلامی را در برابر توطئه‌های داخلی و خارجی حفظ کرد.

حجت‌الاسلام علوی افزود: در طول تاریخ بشر نزاع بین نور و ظلمت و حق و باطل بوده و سرانجام مبارزه با حق و باطل با پیروزی حق خواهد بود و خداوند هم بر آن تأکید کرده است و انقلاب اسلامی ایران هم نمونه بارز این مبارزه حق بر علیه باطل است که با لطف و عنایت خداوند و با رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید.

به نوشته فارس، وی با بیان سیر تاریخ انقلاب اسلامی تصریح کرد: در شرایطی امام خمینی(ره) دست به مبارزه با استکبار و استبداد زدند که شرایط داخلی و خارجی این قیام وجود نداشت و اقشار مختلف دخیل در مبارزه دچار سردرگمی شده بودند و از مبارزه با ظلم مأیوس و ناامید گشته بودند.

وزیر اطلاعات افزود: امام خمینی با تدبیر خویش خلاء عدم وجود یک رهبر واحد را در کشور و با فریادهای خود قدرت و خون تازه‌ای را به روح مردم جامعه دمید و مردم را وارد عرصه جدید مبارزه با رژیم پهلوی نمود و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را بین اقشار مختلف مردم فرهنگ ایثار و شهادت در راه رضای خدا وارد عرصه فرهنگ قیام کرد.

حجت‌الاسلام علوی با اشاره به تحولات سال 54 به بعد در کشور بیان کرد: امام راحل بدون انجام اقدامات نظامی و مبارزه مسلحانه قیام در برابر استکبار جهانی را آغاز نمود و با پشتوانه مردم این انقلاب را به پیروزی رساند و عزت و سربلندی را برای مردم کشور به ارمغان آورد.

وی تأکید کرد: در دوران پس از رحلت امام خمینی مقام معظم رهبری هم انقلاب اسلامی را در مسیر ریلی قرار داد که امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج عظمت و امنیت قرار گرفته و از یک امنیت بی‌بدیل برخوردار شده است.

وی با اشاره به تحولات اخیر در منطقه افزود: اشراف اطلاعاتی وزارت اطلاعات که نقطه کور ندارد تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و امنیت کاملی را به وجود آورده است. دشمن این را می‌فهمد که همه جای دنیا ناامن شده و ایران اسلامی در امنیت کامل به‌سر می‌برد.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و روز قدس و در پای صندوق‌های اخذ رأی همیشه این پیام را به دنیا داشته که ملت ایران در پناه رهبری و برپایه آرمان‌های انقلاب اسلامی استوار ایستاده و عدول نمی‌کند.

وی تأکید کرد: امسال دو عرصه راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات هفتم اسفند را در پیش داریم که بار دیگر مردم می‌توانند حماسه حضور خود را به نمایش بگذارند و مشت محکمی بر دهان دشمنان این انقلاب بکوبند.

حجت‌الاسلام علوی با تأکید بر حضور پرشور مردم در صحنه‌های دفاع از انقلاب گفت: هر رأی مردم ایران قبل از اینکه به صندوق رأی ریخته شود یک تیر به سوی دشمنان انقلاب بوده و باعث یأس و ناامیدی آنها می‌شود باید خود را آماده کنیم و به فراخوان رهبری لبیک بگویم و پرشورتر از گذشته در پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر شویم.

وی افزود: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران با انتخابات کشورهای سکولار و لائیک فرق اساسی دارد در نظام جمهوری اسلامی منصب و مسئولیت‌ها لقمه نیستند که سر آنها دعوا شود بلکه این مسئولیت یک امانت است و کاندیداها و افراد مورد اعتماد مردم خودشان را آماده می‌کنند تا در این انتخابات شرکت کنند و خودشان را برای پذیرش مسئولیت مورد گزینش قرار دهند.

وزیر اطلاعات با توصیه احزاب و جناح‌ها و کاندیداهای مختلف بیان کرد: راه رسیدن به هدف در حکومت اسلامی معصیت خدا نیست بلکه در نظام اسلامی باید در مسیر اخلاق و صداقت حرکت کرد و افراد توانمندی‌های خودشان را جهت اطلاع مردم بیان کنند و خود را در معرض امتحان قرار دهند نه اینکه از راه تهمت و افترا به دیگران برای خود رأی جلب کنند.

حجت‌الاسلام علوی گفت: ما باید انتخابات را به عرصه نمایش رفتار، ادب و احترام به دیگران تبدیل کنیم و از هرگونه بداخلاقی سیاسی و اقدامات خلاف قانون و دور از انتظار خودداری کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما اطلاع داریم که چه تعداد سی‌دی غیراخلاقی انتخاباتی از سوی چه کسانی عرضه می‌شوند. ما می‌دانیم فقط برای تهمت زدن و افترا از سوی برخی افراد در یک مورد بالغ بر 5 میلیون سی‌دی‌ غیرواقعی و سرشار از تهمت و افترا تهیه شده تا در دوران انتخابات توزیع شود و این یک هشدار است و باید متخلفین برخورد شدید قانونی خواهد شد.

دسته بندی خبر روز ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top