تاریخ انتشار: 16بهمن1394|00:43

| کد خبر: 96396
وقتی متحدان قبلی رودرو هم قرار می گیرند

یادداشت جوانفکر در اعتراض به بی اخلاقی خبرگزاری تسنیم

وکیل ملت: دولت بهار: امروز نیز خبرنگار یکی از رسانه های ارتباط جمعی از دکتر احمدی نژاد پرسید که چه توصیه ای به نامزدها دارید؟ پاسخ ایشان نیز چنین بود: نامزدی خوب است. نامزدها هم در دوره نامزدی همدیگر را دوست داشته باشند و هم پس از ازدواج همدیگر را دوست داشته باشند.

دولت بهار: امروز نیز خبرنگار یکی از رسانه های ارتباط جمعی از دکتر احمدی نژاد پرسید که چه توصیه ای به نامزدها دارید؟ پاسخ ایشان نیز چنین بود: نامزدی خوب است. نامزدها هم در دوره نامزدی همدیگر را دوست داشته باشند و هم پس از ازدواج همدیگر را دوست داشته باشند.
 
دولت بهار/ علی اکبر جوانفکر: لطافت طبع در دنیای سیاست معمولا جای چندانی ندارد و کمتر دیده و شنیده می شود و شاید به همین دلیل است که چهره سیاستمداران اغلب به صورتی عبوس و درهم کشیده و شاید هم طلبکارانه در رسانه های ارتباط جمعی به تصویر در می آید.

در این میان ویژگی های منحصر به فرد دکتر احمدی نژاد ، رئیس جمهور سابق را از سایر عناصر اهل سیاست متمایز می سازد که از جمله این خصوصیات “لطافت طبع و طنز گویی” وی در بیان مطالب است و خبرنگاران رسانه های ارتباط جمعی بارها این طنزپردازی دکتر احمدی نژاد را تجربه کرده اند.

از جمله این طنزگویی ها ، پاسخ دکتر احمدی نژاد به خبرنگاری بود که روز گذشته در حرم امام خمینی ره از برنامه های آینده دکتر احمدی نژاد پرسید و او در پاسخ گفت: بله قرار است بعد از تجدید بیعت با آرمانهای امام ، با حضور در مزار شهدای هفت تیر و شهیدان رجایی و باهنر به آنها ادای احترام کنم و سپس به دفتر کارم بازگردم .

امروز نیز خبرنگار یکی از رسانه های ارتباط جمعی از دکتر احمدی نژاد پرسید که چه توصیه ای به نامزدها دارید؟ پاسخ ایشان نیز چنین بود: نامزدی خوب است. نامزدها هم در دوره نامزدی همدیگر را دوست داشته باشند و هم پس از ازدواج همدیگر را دوست داشته باشند.

خبرنگار در ادامه تاکید می کند که منظورم نامزدهای انتخابات است و دکتر احمدی نژاد در پاسخ تصریح می کند که در این باره صحبت نمی کند.

صداقت و امانت داری از ویژگی های یک رسانه ارتباط جمعی است . شایسته بود خبرنگار محترم عین سوال و جواب را منتشر می کرد نه آنکه سوال اول را حذف کند و پاسخ این سوال را جایگزین پاسخ به سوال دوم خود نماید.

بی دقتی های فاحش در یک رسانه ارتباط جمعی و خدای ناکرده همسو شدن با انگیزه های خاص سیاسی ، شائبه جایگزینی رذالت خبری به جای رسالت خبری را بوجود می آورد.    

دسته بندی اخبار داغ ,
منبع خبر دولت بهار
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top