توضیحات جدید قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور در خصوص رد و تایید صلاحیت شده ها

وکیل ملت: قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اینکه ساعت 24 امشب مهلت 20 روزه شورای نگهبان برای رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات به پایان می رسد، گفت: بنابراین اسامی که در رسانه ها مطرح شده اند، فقط گمانه زنی است.

تاریخ انتشار: 16بهمن1394|23:42

توضیحات جدید قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور در خصوص رد و تایید صلاحیت شده ها
| کد خبر: 96786

قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور با اشاره به اینکه ساعت 24 امشب مهلت 20 روزه شورای نگهبان برای رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات به پایان می رسد، گفت: بنابراین اسامی که در رسانه ها مطرح شده اند، فقط گمانه زنی است.

حسینعلی امیری با اشاره به اینکه هنوز نتیجه تایید صلاحیت ها توسط شورای نگهبان اعلام نشده است، اظهار کرد: هرگاه شورای نگهبان اسامی را به وزارت کشور اعلام کند ما هم اسامی را به فرمانداری های سراسر کشور اعلام خواهیم کرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: فقط کسانی که صلاحیت آنها در مراحل قبلی تایید شده و اکنون شورای نگهبان صلاحیت آنها را تایید نکرده است از روز اعلام نتایج سه روز فرصت دارند که اعتراض خود را اعلام کنند.

قائم مقام و سخنگوی وزارت کشور درباره تهیه صندوق های رای انتخابات نیز خاطرنشان کرد: تعداد این صندوق ها براساس نظر هیات های اجرایی تعیین خواهد شد. ملاک های این انتخاب هم جمعیت هر حوزه انتخابیه، سابقه مشارکت حوزه های انتخابیه در انتخابات گذشته و افزایش واجدان شرایط رای خواهد بود.

امیری در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا آمار واجدان شرایط حضور در انتخابات اعلام شده است؟ گفت: هنوز ثبت احوال به مرکز آمار ایران تعداد واجدان را اعلام نکرده است
 

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top