نقش پسران احمدناطق نوری در فدراسیون بوکس

وکیل ملت: پسر دوم من 8 سال جبهه بوده و برادرم پشت سر او نماز می‌خواند. او در دو رشته مدرک فوق لیسانس خود را از کشور انگلستان دریافت کرده و یه دکترای حقوق نیز دارد. می‌خواست در انتخابات اخیر شرکت کند که آقای ظریف پیشنهاد داد تا در کارهای دیپلماتیک وارد شود.

تاریخ انتشار: 17بهمن1394|00:19

نقش پسران احمدناطق نوری در فدراسیون بوکس
| کد خبر: 96795

رییس مازندرانی فدراسیون بوکس که تا دوره قبلی مجلس شورای اسلامی از لحاظ حضور در این نهاد مردمی رکورددار محسوب می شد، به تازگی مصاحبه ای انجام داده و در آن از نقش فرزندان خود در این فدراسیون گفته است.

به گزارش تابناک ورزشی، احمد ناطق نوری رییس همیشگی و شاید مادام العمر فدراسیون بوکس اخیرا با انتقادهایی از سوی برخی منتقدانش مبنی بر نقش پررنگ پسرش در اداره فدراسیون مواجه شده است. ناطق نوری ضمن تایید مقام رسمی سعید ناطق نوری در فدراسیون تحت امرش گفت:« سعید رییس بازرسی است. البته او هیچ پولی از فدراسیون دریافت نمی‌کند. پسرم مسئول رفع و حل تنش‌های داخل فدراسیون است!»

 ناطق نوری در ادامه بدون اینکه از او سوال شود، اعتراف کرد که پسر دومش هم قصد داشته برای انتخابات مجلس ثبت نام کند که...:« من دوتا پسردارم. سعید از بچه های خوب و فعال بسیج است. پسر دوم من 8 سال جبهه بوده و برادرم پشت سر او نماز می‌خواند. او در دو رشته مدرک فوق لیسانس خود را از کشور انگلستان دریافت کرده و یه دکترای حقوق نیز دارد. می‌خواست در انتخابات اخیر شرکت کند که آقای ظریف پیشنهاد داد تا در کارهای دیپلماتیک وارد شود. سعید در فدراسیون حلال مشکلات است. تناقض‌ها را حل می‌کند و اگر نیم ساعت با شما صحبت کند خیلی زود با شما دوست می‌شود!!»

رییس فدراسیون بوکس در مواجهه با حضور فرزندش در سفرهای خارجی تیم ملی با هزینه فدراسیون، گفت:« پسرم یک سفر خارجی هم نرفته است. چه کسی این صحبت‌ها را مطرح کرده است؟ حتی در سفر استانی و شهرستان‌ها که مسابقات برگزار می‌شود نیز حضور ندارد. شایعه ها درباره حضور وی در سفر ازبکستان پیش ازالمپیک لندن هم دروغ است. پاسپورت او موجود است. او پاسپورت گرفته اما خانوادگی برای معالجه بیماری مادرش رفته بودیم دوبی.»

ناطق نوری درباره سفرهای متعدد خودش به خارج از کشور هم حرف زد:« من نیز قصد سفر ندارم. البته در حال حاضر عضو کمیته جوانان آیبا در آسیا هستم و 18 روز دیگر  برای حضور در جلسه دو روزه راهی شهرمنچستر در انگلستان خواهم شد.»

دسته بندی اخبار داغ , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top