رونمایی از بیمه ازدواج/ اعلام جزئیات نرخ بیمه ازدواج

وکیل ملت: وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه دولت به تنهایی قادر به رفع مسائل جوانان نیست، گفت: بیمه ازدواج می‌تواند تعدیل کننده بخشی از مسایل جوانان باشد اما راهکار اصلی نیست بنابراین باید از ظرفیت همه دستگاه‌ها در این زمینه استفاده کنیم.

تاریخ انتشار: 17بهمن1394|13:51

رونمایی از بیمه ازدواج/ اعلام جزئیات نرخ بیمه ازدواج
| کد خبر: 97145

محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در مراسم رونمایی از بیمه ازدواج جوانان افزود: در بیمه ازدواج جوانان موارد بسیار مهمی گنجانده شده است که شامل آموزش‌های پیش و پس از ازدواج و حمایت‌های مادی و معنوی پس از ازدواج می‌شود. این امر سبب می‌شود که جوانان با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به آینده ازدواج کنند.

وی یادآور شد: بیمه ازدواج می‌تواند تعدیل کننده بخشی از مسایل جوانان باشد اما راهکار اصلی نیست و تنها تسهیل کننده و کمک کننده است.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه آگاهی مردم درخصوص این بیمه نامه بسیار مهم است، گفت: امیدواریم روزی بتوانیم این بیمه نامه را همچون بیمه نامه شخص ثالث به صورت اجباری در اختیار جامعه قرار دهیم.

تعیین نرخ پرداختی‌ بیمه ازدواج به جوانان

در ادامه این جلسه اکبر افتخاری، عضو هیات مدیره بیمه ایران گفت: یکی از ویژگی‌های این بیمه نامه انعطاف پذیربودن آن است، تمام خانواده‌های ایرانی با هر توان مالی امکان خریداری این نوع بیمه‌نامه را خواهند داشت.

افتخاری با تاکید بر اینکه از امروز تمام مردم از شعب بیمه ایران امکان خریداری این بیمه‌نامه را خواهند داشت، گفت: به عنوان مثال فردی که حق بیمه ماهیانه 50 هزار تومانی را خریداری کرده، پس از 20 سال می‌تواند بیش از 50میلیون تومان شامل دو میلیون و 600 هزار تومان بابت هزینه مشاوره‌های ازدواج، 18 میلیون تومان بابت برگزاری مراسم عقد و عروسی، 18 میلیون تومان برای جهیزیه یا هزینه مسکن و 13 میلیون تومان هنگام تولد نخستین فرزند از بیمه دریافت کند.

وی افزود: در این بیمه نامه هزینه‌ای نیز بابت به هم خوردن مراسم ازدواج و 10 میلیون تومان کمک هزینه مهریه پرداخت می شود.

دسته بندی حقوق اجتماعی , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top