انتفاد از دولت روحانی با تاکتیک حمله به دولت سازندگی

برخی مدیران دولت سازندگی؛ در نظام شاهنشاهی هم می‌توانستند مدیر باشند!

وکیل ملت: بسیاری از اعضای شاحص جناح راست یا اصولگرای فعلی که زمانی انتقاد از دولت هاشمی رفسنجانی را دشمنی با پیامبر می دانستند حالا ابایی ندارند اگر برخی دولتمردان همان دولت را واجد شرایط در نظام شاهنشاهی بدانند. در جدیدترین موضع گیری مهدی فضائلی از روزنامه نگاران اصولگرا گفت: سازندگی های دولت های پنجم و ششم برای کشور بسیار گران تمام شد، چرا که مسئولان آن زمان سیاستهای امام (ره) و انقلاب اسلامی را باورنداشتند

تاریخ انتشار: 17بهمن1394|21:54

برخی مدیران دولت سازندگی؛ در نظام شاهنشاهی هم می‌توانستند مدیر باشند!
| کد خبر: 97382

وی در گفتگو با سایت نسیم آنلاین البته دولت فعلی را نیز از انتقاد بی نصیب نگذاشت و گفت:برخی هنوز هم در دولت هستند که می‌گویند ما نمی‌توانیم، تا زمانی که با کشورهای غربی پیوند نخوریم کارمان پیش نمی‌رود.

مهدی فضائلی

به گزارش وکیل ملت وی افزود ما می‌گوییم پیشرفت وتوسعه حتماً و حتماً و حتماً باید در صدر برنامه‌های کشور باشد با حداقل خسارت‌هایش و با اتکا به توانمندی داخلی توسط بچه‌های معتقد به این نظام و انقلاب و مدافع واقعی کشور ، نه آن کسانی که دلشان در گرو غرب هست و تعلق خاطر زیادی هم به این کشور و نظام ندارند.

بعضی از دولتمردان آن زمان اگر خدای نا کرده نظام عوض شود و مثلاً شاهنشاهی شود در دولت‌های آنها نیز می‌توانستند دولتمرد باشند، یعنی خیلی تفاوت فاحشی نمی‌توانستید پیدا کنید یا وجود نداشت واین متأسفانه شرایطی ان زمان بود ، ضمن اتفاقات مثبتی که افتاد و ضمن پیشرفت‌هایی که شد و ضمن سازندگی‌هایی که شد بالاخره اینها در کشور اتفاق افتاد ولی این سازندگی‌ها برای کشور گران تمام شد.

یک جاهایی از کشور ساخته شد ولی چیزهای دیگری که اگر ارزشش کمتر از آنها نبود خراب شد و این امکان وجود داشت که اگر باور دولتمردان چیز دیگری می بود، سازندگی با هزینه‌ها و خسارت‌های کمتر و با حفظ اصول و ارزش‌ها به وقوع بپیوندد.

اگر بخواهیم واقع‌بینانه نگاه کنیم می‌شد خیلی از خسارت‌ها اتفاق نیفتد و سازندگی‌ها هم اتفاق بیفتد اما به دلیل اینکه عده‌ای تعبیرشان این بود سازندگی بدون خسارت نمی‌شود و این تفکیکی که صورت گرفت و این دو قطبی که بعضی صراحتاً و بعضی‌ها تلویحاً و عملی ساختند و ایجاد کردند باعث ایجاد شرایط ان دوره شد.

امروز هم این اتفاق دو مرتبه  در حال تکرار است، وقتی جامعه را به صورت عمومی در یک دو راهی قرار میدهند که یا بایستی پیشرفت کنی یا اینکه ارزش‌ها را حفظ کنید، خوب بعضی‌ها می‌گویند می‌خواهیم زندگی کنیم حالا اگر ارزش‌ها هم نشد، نشد.

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است

جدید ترین اخبار

Top