مشمولان دیپلم و زیردیپلم، بهمن ماه امسال فراخوانده شدند

وکیل ملت: سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای تمام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم بهمن ماه 1394 را به خدمت سربازی فراخواند.

تاریخ انتشار: 18بهمن1394|11:50

مشمولان دیپلم و زیردیپلم، بهمن ماه امسال فراخوانده شدند
| کد خبر: 97709

به گزارش وکیل ملت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا تمام مشمولان غایب و غیرغایب متولد 1355 تا پایان بهمن ماه 1376 را برای انجام خدمت دوره ضرورت فراخواند.

براساس این فراخوان تمام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکور که برگ آماده به خدمت به تاریخ نوزدهم بهمن ماه سال 1394 دریافت کرده اند، باید در ساعت و محلی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

تمام مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب که ساکن تهران بزرگ که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال 1394 هستند، باید راس ساعت شش صبح روز دوشنبه - 19 بهمن ماه-به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش ابلاغ شده است حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

تمام مشمولان دیپلم و زیردیپلم غایب و غیر غایب ساکن سایر استان های کشور که دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال 1394 هستند، راس ساعت هفت صبح دو شنبه- 19 بهمن ماه- به معاونت وظیفه عمومی استان محل سکونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده غیبت محسوب می شود.

آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش، نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذکور اقدام و بر اساس اطلاعات درج شده در آن اقدام کنند.

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top