ویژه داوطلبان کنکور سراسری

وکیل ملت: امروز خرید كارت اعتباری ثبت‌نام آزمون سراسری از طریق سازمان سنجش آموزش كشور‌ امکان پذیر می‌شود.

تاریخ انتشار: 19بهمن1394|12:20

ویژه داوطلبان کنکور سراسری
| کد خبر: 98341

به گزارش وکیل ملت ، تمامی داوطلبان‌ متقاضی ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ سراسری سال 1395 برای پذیرش در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه‌حضوری، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ پیام‌ نور (آموزش‌ از راه‌ دور) و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و همچنین متقاضیان تحصیل در آن دسته از كدرشته‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی كه پذیرش در رشته‌های مذكور براساس آزمون صورت می‌پذیرد، می‌توانند جهت ثبت‌نام‌ برای شركت‌ در آزمون‌ مذكور و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت‌نام از روز دوشنبه مورخ 19/11/94 تا پایان‌ وقت‌ روز چهار‌شنبه مورخ 28/11/1394 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org مراجعه کنند.داوطلب‌ شركت‌ در آزمون‌ باید یكایک اقدامات‌ زیر را بموقع‌ و در مهلت‌ مقرر انجام‌ دهد:

  -مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره 1) در آزمون سراسری سال 1395 ، این دفترچه از روز گذشته 18/11/94 از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور قابل دریافت است.

  -خرید كارت اعتباری ثبت‌نام از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور‌ به نشانی:    www.sanjesh.org
 

- مراجعه به سامانه جمع‌آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها به نشانی: http://dipcode.medu.ir 

برای دریافت كدهای سوابق تحصیلی ذیل:

3-1- كد سوابق تحصیلی برای دیپلمه‌های سال 1384 تا سال 1394 و با عنوان رشته‌های تحصیلی ریاضی و فیزیك، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی.

3-2- كد سوابق تحصیلی برای داوطلبان دارای مدرك پیش‌دانشگاهی ریاضی و فیزیك، علوم تجربی، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر كه مدرك دوره پیش‌دانشگاهی خود را از سال تحصیلی 1391 تا 1394 اخذ نموده‌اند.

تبصره: دارندگان مدرك پیش‌دانشگاهی سال‌های 1391 تا 1394 می‌بایست طبق بند 3 فوق اقدام نموده و دانش‌آموزان پیش‌دانشگاهی سال تحصیلی جاری كه در خرداد ماه سال 95 فارغ‌التحصیل می‌شوند، لازم است برای اطلاع از نحوه اقدام به اطلاعیه پرینت كارت شركت در آزمون در تاریخ 1395/4/14 مراجعه نمایند.

تذكر مهم: داوطلبانی كه مشمول اعمال سوابق تحصیلی دیپلم و پیش‌دانشگاهی (هر دو مورد(هستند، توجه داشته باشند می‌بایست از سامانه فوق دو كد سوابق تحصیلی دریافت نمایند.

- ثبت‌نام از طریق سایت اینترنتی سازمان در زمان مقرر  94/11/19 لغایت 94/11/28

- پرینت كارت‌ شركت در‌ آزمون، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان بر اساس برنامه زمانی مندرج در دفترچه راهنمای شماره یك.
 

- حاضر شدن در محل‌ و حوزه امتحانی تعیین‌ شده در كارت شرکت در آزمون‌ و پاسخ دادن به سؤالات.

دسته بندی خبر روز , تلگرام + ,
اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

نظرات بینندگان

تعداد نظرات منتشر شده : 0

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید

بازدید کننده گرامی پر کردن فیلدهای ستاره دار الزامی است
Top