با وکیل ملت بهتر دیده شوید

وکیل ملت به عنوان رسانه‌اي که از دل جامعه حقوقی کشور سر برآورده، در سال گذشته به رسانه مورد اعتماد گروه‌هاي مرجع تبديل شده است. بسياري از وکلا و کارشناسان حقوقی، تصميم‌گيران و تصميم‌سازان، اساتید دانشگاه، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران و روابط عمومي نيازهاي خبري و اطلاعاتي خود را از طريق پایگاه خبری ، تحلیلی وکیل ملت به عنوان موثق‌ترين و معتمدترين رسانه حقوقی کشور برطرف مي‌کنند.

ويژگي‌هاي منحصر به فرد وکیل ملت چیست؟

* وکیل ملت اولین پایگاه خبری غیر وابسته جامعه حقوقی کشور است که در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرد.

* وکیل ملت به گفته وب سایت معتبر الکسا در مهرماه سال 1394 در جایگاه 36 هزار در ایران و بوده و با گذشت 8 ماه هم اکنون (اردیبهشت 95) در رتبه 600 میباشد و همچنان نیز رو به کاهش است .

( http://www.alexa.com/siteinfo/vakilemelat.ir)

* وکیل ملت برترین و پربازدیدترین پایگاه خبری حقوقی در ایران است.

* وکیل ملت به طور میانگین روزانه بیش از 150 هزار بازدیدکننده و 400 هزار بازدید دارد.

* وکیل ملت 1 میلیون بازدیدکننده وفادار دارد که در طول هر ماه، مراجعه مداومی به این سایت دارند.

* 70 هزار نفر اخبار وکیل ملت را هر روز از طریق گوشی‌های تلفن همراه خود مرور می‌کنند.

 

چرا بايد تبليغات اينترنتي را جدي گرفت؟

* اينترنت برخلاف ساير رسانه‌ها به هيچ وجه اسير محدوديت‌هاي تيراژ نيست؛ يک خبر يا يک بنر تبليغاتي در اينترنت، بي‌نهايت بار منتشر و ديده مي‌شود بدون اينکه حتي يک ريال هزينه بيشتر در پي داشته باشد.

* اينترنت در سراسر کره خاکي در دسترس است و اخبار و تبليغات اينترنتي به سادگي در هر کشور، شهر و روستايي قابل مشاهده است.

* دسترسي به اينترنت، هيچ محدوديت زماني ندارد و کاربران در هر ساعت از شبانه‌روز مي‌توانند از سايت‌هاي اينترنتي بازديد کنند.

* هزينه انتشار مطالب و آگهي‌هاي تبليغاتي در فضاي اينترنت به صورت چشمگيري کمتر از ساير رسانه‌ها است.

* يکي از ويژگي‌هاي منحصر به فرد اينترنت اين است که مي‌توان تعداد بازديد اخبار و آگهي‌ها را به تفکيک مشخصات بازديدکنندگان از اولين لحظه‌هاي انتشار مورد ارزيابي قرار داد.

* برخلاف ساير رسانه‌ها، مطالب و تبليغات منتشر شده در فضاي اينترنت را به راحتي مي‌توان ويرايش کرد. اينترنت اين امکان را فراهم مي‌کند که پس از ارزيابي اثر تبليغات و پيام، نسبت به ويرايش و تغيير آن براي اثرگذاري بيشتر اقدام شود.

* با توجه به اينکه کاربران در فضاي اينترنت با يک کليک ساده، از يک خبر و يا تبليغ وارد صفحه‌هاي جديد مي‌شوند، اثرگذاري اطلاع‌رساني و تبليغات در اينترنت، به‌لحظه و در مقايسه با ساير رسانه‌ها بسيار بيشتر است.

* اينترنت برخلاف ساير رسانه‌هاي سنتي و ايستا، اين امکان را مي‌دهد تا اطلاعات و تبليغات را به صورت پويا طراحي و ارايه کرد.

* اطلاع‌رساني و تبليغات در اينترنت اين فرصت را در اختيار فروشندگان کالاها و خدمات قرار مي‌دهد تا با يک کليک ساده محصولات خود را به خريداران بفروشند.

* در فضاي اينترنت محدوديت‌هايي نظير ابعاد صفحه، تعداد کلمه و زمان وجود ندارد. به همين دليل حجم بيشتري اطلاعات را مي‌توان از طريق اين رسانه منتشر کرد.

هزینه تبلیغات در وکیل ملت

برای دریافت تعرفه تبلیغات در سایت پایگاه خبری وکیل ملت و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخفیف‌ها و فرآیند ثبت سفارش با شماره‌ تلفن 44800244-021 یا 44816717-021 یا  3143416-0912 تماس بگیرید یا در خواست خود را به نشانی jt@vakilemelat.ir  به صورت مکتوب اعلام نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

تبلیغات در صفحه اصلی

کد تبلیغ  ابعاد تبلیغ  قیمت ماهیانه (تومان) مکان آگهی
110
60*468
تماس بگیرید A
111
190*150
تماس بگیرید B
112 190*150 تماس بگیرید C
113
80*430
تماس بگیرید D
114
190*250
تماس بگیرید E

تبلیغات در صفحات خبر

کد تبلیغ  ابعاد تبلیغ  قیمت ماهیانه (تومان) مکان آگهی
115
300*250
تماس بگیرید F
116
120*612
تماس بگیرید G
117 120*612 تماس بگیرید H

 

Top